Bize Ulaşın 0212 415 58 50

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı

MUTFAK TADILATI

Mutfak tadilatı :Ucuza Mutfak Yenileme Sırları Mutfak yenileme dediğimizde, mutfak dolaplarından beyaz eşyaya, mutfağın farklı bölümleri için çeşitli yenilikler düşünülebilir. Satın alacağınız modern mutfak dolapları ya da son model bir buzdolabı ile mutfak yenilenmiş olur belki ama bu yeniliklerin maliyeti de yüksek olur.

 Oysa kiralık bir evde veya gözünüze artık epey eski görünmeye başlayan bir mutfakta, fazla masraf ve tadilat yapmadan da, ucuza mutfak yenileyebilirsiniz. mutfak-yenileme Dolap ve Çekmece Kulplarını Değiştirin Yeni mutfak dolapları almamak demek, mutfak dolaplarına hiç dokunamazsınız demek değil. Dolap kulplarını değiştirerek hem mobilyanın hem de tüm mutfağın havasını değiştirebilirsiniz. Bugün yapı marketlerde ya da ev dekorasyon mağazalarında o kadar çeşitli ürünler var ki, karar vermek zor olabilir. Ahşap görünümlü, eskitme, cam, taşlı, bronz, altın rengi, vintage tarzda ya da rengarenk dolap kulpları ile yeni bir tasarım ortaya çıkartabilirsiniz. acik-renk-mutfak 
 Duvar Boyasını Açık Renk Yapın Boya sözünü duyar duymaz bunun altından kalkılamaz bir tadilat olduğu yanılgısına kapılmayın. Mutfağınızda açıkta kalan, tek bir duvarın rengini bile değiştirmeniz yeterli olabilir. İsterseniz açık renk bir duvar kağıdı isterseniz açık renk bir duvar boyası ile mutfağa ferah ve aydınlık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mutfağınız çok çok geniş olmadığı sürece hem boya masrafı hem de boyama işi sizi fazla zorlamayacaktır. Kırık beyaz, krem rengi, açık bej gibi tonları değerlendirebilirsiniz. Özellikle de mutfakta renk karmaşasından şikayetçi olanlar, mutfakta açık ve nötr renk tonlarına yönelebilir. mutfak-dolaplari Dolap Kapaklarını Yenileyin Dolap yenilemek deyince, yeni dolap satın almak, eskileri söktürmek, yenileri taktırmak derken hem masraf hem tadilat açısından göz korkutan bir iş olduğu doğru. 
Oysa sadece dolap kapaklarını yenileyerek mutfakta yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Camlı dolap kapakları ya da farklı renkte dolap kapakları ile bambaşka bir mutfağınız olabilir. dolap-boyama Eski dolaplarınıza uygun yeni kapaklar bulamayacağınızı düşünüyorsanız, dolap kapaklarını boyamak ya da boyatmak da başka bir çözümdür. Zımpara ve astar boya gibi işlemler gözünüzü korkutuyorsa bir profesyonele danışmak en iyisidir.
 
Mutfak Lambasını Yenileyin Mutfak lambaları evlerde genellikle birbirine benzer ama mümkünse şık ve farklı tasarımı olan bir sarkıt lamba kullanmak ortama da farklılık getirecektir. Sarkıt lamba kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli bir konu, bazı mutfaklarda dolap kapakları açıldıklarında sarkıt lambaya çarpacak olabilir. Lambanızı almadan önce lamba ile dolap mesafesini ölçmeyi ihmal etmeyin. mutfak-duvari Mutfak Duvarını Süsleyin Mutfağa yakışacak bir tablo ya da benzeri duvar süsleri – bu bir saat, sepet ya da raf da olabilir, mutfağa sıcak bir hava katar. Üstelik mutfakta kimsenin gözünden kaçmayacak, yeni bir dekorasyon öğesi olacaktır. Bu şekilde mutfakta bulmak istediğiniz yenilenme hissini de elde etmiş olursunuz. 
 
Mutfak Perdesini Değerlendirin Mutfak perdesi kullanacaksanız mutfakta dikkat çekici bir dekorasyon için iyi bir fırsatınız var demektir. Renkli, geometrik desenli, özel tasarımlı bir perde ile mutfakta büyük bir yenilik yapabilirsiniz. kucuk-mutfak Mutfağınızı Toparlayın Dağınıklık bir mutfağın genel görünümü üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaratabilir. Zaman içerisinde mutfak tezgahının dolup taşmış olması dikkatinizden kaçmış olabilir. Küçük mutfak aletlerini, tezgahta kullanmadığınız kavanoz ya da şişe benzeri aksesuarları olabildiğince kaldırın. Tezgah boşalmaya başladıkça mutfak da gözünüze farklı ve yenilenmiş gözükmeye başlayacaktır. Bu masrafsız yenileme girişimini mutlaka değerlendirin. mutfak-aksesuarlari Yeni Bir Mutfak Aksesuarı Edinin Tezgahtaki fazlalıkları ortadan kaldırdıktan sonra şimdi, sevdiğiniz beğendiğiniz yeni bir aksesuar alıp tezgaha koyabilirsiniz. Bu bir sepet, meyve kasesi ya da yeni bir sürahi de olabilir. İlgi çekici, baktığınızda hoşunuza gidecek ve fark edilecek büyüklükte bir tasarım olması yeterli.

Mutfak tadilatı ne kadara mal olur

Mutfak tadilat HESAPLAMA
Mutfak tadilat örnekleri
Mutfak yaptırmak kaça mal olur 
Mutfak YENİLEME maliyeti 
Mutfak yaptırmak ne kadar tutar 
Mutfak yaptırma maliyeti 

Mutfak dolabı yaptırmak ne kadara mal olur 
Banyo tadilatı
Komple mutfak
Ucuza mutfak YENİLEME
Mutfak dolabı yaptırmak ne kadara mal olur