Bize Ulaşın 0212 415 58 50

Zeytinburnu Dekorasyon

Zeytinburnu Dekorasyon

Oscar Yapı olarak uygulama aşamasına geçmeden önce Dekorasyon planlama çalışmasını yaparak dekorasyon uygulamasından sonra hataları en aza indirerek müşterimizi memnun etme çabası içerisindeyiz.

Hem görsellik hemde kullanım amaçları, dekorasyon planlamasında dikkate alınmaktadır. Mimari çalışmalarda da esasen yapıların içinde veya dışında uygulanan süsleme işidir. Odaların, salonların cami ve sarayların zevkli bir biçimde süslenmesi de Dekorasyon konusunun sınırları içine girer. Dekorasyon iç süsleme ve dış süsleme adı altında iki kısma ayrılır. 

iç mimari aydınlatma, duvarların ve döşeme eşyasının süslü görünüşü, belirli bir tesir yapmak maksadıyla yapılmıştır. iç döşeme eşyalarının en önemlileri tunçtan yapılmış açılır kapanır iskemle ve masalardı. Şömineler, tahtadan yapılmış birtakım eşyalar, tavan ve duvardaki renkli süslemeler,kabartmalar, pencere çerçeveleri ve üzerinde asılı bulunan perdeler iç dekorun tamamlayıcılarıydı. iç süslemede Avrupada kullanılan şekil dik, sivri, katı görünümündeki biçimlerden meydana gelirdi.

Türklerde iç dekorasyon ise, kaba, keskin hatlardan uzak, zarif, yormayan, zevk ve inceliği ifade edecek şekilde olurdu. Dış süsleme ise mimarı sanat özelliğini taşırdı. Yüzbaşıgil İnşaat geçmişten günümüze kadar gelmiş mistik olguları da göz önünde bulundurarak müşterisinin beğenisini kazanma çabası içerisindedir.

Asma tavan yapılması, banyo tadilatı, bina bakım işleri, bina derz işçilikleri, bina inşaatları, boya, çatı onarımı, elektrik tesisatları, parke döşeme, yalıtım, alçı kartonpiyer, kubbeler, acil müdahale, cephe onarımı, dairelerin yeniden yapılanması, dış dekorasyon işleri, duvarcılık işleri, mutfak tadilatı,inşaat ile ilgili bütün detaylar bu doğrultuda danışmanlık hizmeti verdiğimiz uygulama ayrıntılarıdır.